Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Твори з мови / Твори з мови Твори з мови / «Зів’яле листя» в серці і в пам’яті поета Твори з мови


«Зів’яле листя» в серці і в пам’яті поета Твори з мовиВ історію української та світової літератури І. Франко увійшов як прозаїк, драматург, лірик, публіцист, філософ та поет. Поетична спадщина цього видатного діяча національної культури настільки різноманітна, що стислою характеристикою охопити її практично неможливо. Лірика І. Франка, найбільш ярким виразом якої являється поетична збірка «Зів’яле листя», що вийшла в 1896 році, є виявом громадських та політичних ідеалів, зброєю боротьби проти ворогів народу, своєрідним світом , в якому поет відображав свої душевні переживання, філософські думки та роздуми про долю українського народу.
«Зів’яле листя» в серці і в пам’яті поета – це дійсно так, бо в своїх творах не тільки трагічна історія трудового українського народу, не тільки образ передового громадського діяча, а й він сам як частина суспільства, якому Франко віддавав усі свої сили. Окрім цього, ліричний герой збірки «Зів’яле листя» – це людина, яка сповнена віри в справедливість майбутнього и можливість боротьбою змінити життя та взаємовідносини на краще.

Але основа основ творів, що увійшли до цієї збірки – це духовно багата молодь, основними переживаннями якої являються любовні відносини та трагічні історії кохання. Ці історії передаються за допомогою алегоричних образів оточуючої нас живої природи та в образах представників простого українського народу, юнаків та дівчат, здатних лише на щирі почуття і безмірну любов.
Читаючи «Зів’яле листя» ми по-новому відкриваємо для себе І. Франка, оскільки перед нами с перших поезій розгортається справжня драма героя цієї збірки, яка викликана громадськими та особис....

[ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ]К-ть переглядів: 2479


«Зів’яле листя» в серці і в пам’яті поета Твори з мови


   
Схожі твори