Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Твори з мови / Твори з мови Твори з мови / «Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність» 1 варіант Твори з мови


«Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність» 1 варіант Твори з мовиНайважливішу роль в житті людини відіграє вибір його життєвого шляху. Цей вибір виникає тоді, коли людина починає усвідомлювати себе в суспільстві і розмірковувати про свої потреби. Тому трудова діяльність дуже важлива протягом усього життя. Найголовніше, щоб праця була улюбленою, щоб була така робота, яка буде цікавою і захоплюючою. Головне – проводити робочий час на улюбленій роботі, в улюбленому колективі! Крім цього, улюблена праця повинна давати матеріальний достаток, якого вистачало б на гідне утримання сім’ї, на відпочинок і розваги.

 
 

У наш час, щоб мати улюблену роботу, необхідні глибокі і різнобічні знання, володіння іноземними мовами. Школа допомагає нам отримати основу знань, вчить культурі спілкування.

Вчитися буває важко, але ми розуміємо, що нам це необхідно надалі для визначення вибору професії, яка повинна бути улюбленою протягом всієї трудової діяльності. Тому майбутнє людини залежить від правильного вибору свого життєвого шляху. І в кожного свій шлях проб і помилок.

Світ навколо величезний, в ньому є безліч різних доріг. Майбутнє людини залежить від правильного вибору свого життєвого шляху. Пошук правильного і істинного шляху повинні здійснювати ми, люди, і вибір стоїть тільки за нами. Крокуючи по вибраній дорозі, ми інколи перечіплюємося, помиляємося, розчаровуємося, бо будь-який шлях складний, і немає ніяких шпаргалок, які допоможуть пройти його без єдиної помилки. Недарма кажуть, що найскладніший іспит – це саме життя, яке дуже непередбачуване і важке.

Ми відшукуємо свій шлях за допомо....

[ 1 ] - [ 2 ]К-ть переглядів: 5575


«Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність» 1 варіант Твори з мови


   
Схожі твори