Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Твори з мови / Твори з мови Твори з мови / Душевна мудрість Твори з мови


Душевна мудрість Твори з мовиРозум – це здатність вибудовувати на основі певних суджень умовиводи.

Ще в древні часи звичайні люди зверталися за допомогою до так званих мудреців – людей, які могли дати відповідь практично на будь-яке питання. І люди ці майже завжди були глибокими старцями. І зараз, бачачи літню людину, ми можемо сказати, що вона навчена життєвим досвідом або звернутися до людини набагато старше себе за порадою. Але душевна мудрість не обов’язково приходить з роками.

Найбільша проблема, як відомо, – це пошук вірного джерела інформації. Який він має бути? Де його шукати і як зрозуміти, що ти його знайшов – абсолютно незрозуміло.

Ось всі кажуть: «мудрість, душевна мудрість». А у кого їй навчитися, якщо оточуючі тебе люди мають своє власне сприйняття дійсності, яке тобі не може підійти за визначенням? Можна шукати душевну мудрість в книгах, але хто сказав, що те, що ти знайдеш – правда, незаперечна і непідробна?

На мій погляд, життя – це найкраща школа душевної мудрості. Вважати себе мудрим можна запросто і в 20 і в 10 років. Все це залежить від тебе! Вважати себе мудрим і бути їм, тобто поводитися мудро, а не наступати на граблі, це дві різні речі. Душевна мудрість осягається через пошуки свого шляху, пошуки свого я, пошуки істини.

Потрібно уважно слухати і робити тільки правильні висновки і не вважати себе вище інших – бо це дурість. Душевна мудрість – це те, що допомагає тобі жити і справлятися з життям. Якщо це допомагає, значить це вже добре… І для кожного душевна мудрість може працювати по-різному.

Разом з тим, душевна мудрість – це ще і накопичений досвід, пр....

[ 1 ] - [ 2 ]К-ть переглядів: 3531


Душевна мудрість Твори з мови


   
Схожі твори