Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Реферати / Реферати Реферати / Дон Кіхот в реальному житті Реферат


Дон Кіхот в реальному житті Реферат
Реферат
на тему:
Дон Кіхот в реальному житті


   Автором славетного роману "Хитророзумний ідальго Дон Кіхот Ламанчський" є іспанський письменник Сервантес Сааведра Мігель де (1547-1616). У свій час від служив солдатом з 1560, в 1575 році був захоплений в полон піратами і проданий в рабство, в 1580 році викуплений місіонерами.
У який час був створений Дон Кіхот? 16 століття переживало Відродження, епоху, коли в літературі чітко виступали дві традиції, частково успадковані від середніх віків: народної поезії та частково відносилися до античної вченої поезії. Ці традиції простежуються у всіх найбільш значних художніх літературних пам'ятниках тієї епохи. Гуманістична думка знаходить в них істинно народну форму висловлення, особливо в "Дон Кіхоті" Сервантеса: тематика, образи і ситуації, ніби вихоплені з народного життя, мотиви і прийоми фольклору, зв'язок з народними віруваннями і уявленнями.
Більше того, творчість Сервантеса була заключним явищем як для іспанського, так і європейського Відродження. Зокрема його "Дон Кіхот", в якому злились елементи ново лицарського, пасторального і хитруватого жанрів.

Трагікомічним сміхом над "героїчним безумством" і "романтикою" епохи Сервантес реалістично завершив тему і еволюцію мистецтва Ренесансу, що виходило з лицарської ідеалізації людини, з утопії волі індивіда, творця своєї долі і "сина своїх діл", - такий план роману. І одночасно - це сміх над вічною активністю людської свідомості, над "лицарським натхненням" людини, втручанням в стихійний хід життя, коли свідомість, направлена на краще і гідне, "наївно" втрачає такт реальності і стає над....

[ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ] - [ 4 ] - [ 5 ]К-ть переглядів: 2393


Дон Кіхот в реальному житті Реферат


   
Схожі твори