Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Скотт Вальтер Шкільні твори / Мужні герої Вальтера Скотта (За романом "Айвенго") Шкільні твори


Мужні герої Вальтера Скотта (За романом "Айвенго") Шкільні твориТвір "Айвенго" належить перу видатного англійського романіста Вальтера Скотта. Усе, про що йдеться в романі, відбувалося в XII столітті. Тоді королем Англії був Річард Лев'яче Серце. У країні точилася гостра боротьба між саксами та норманами — прибульцями з континенту, а також між феодалами та селянами. Лицарські замки було перетворено на розбійницькі гнізда, а селяни не мали притулку та захисту й були зовсім безправними.

У скрутний для країни час повертається з чужини єдиний спадкоємець старого Седрика — Айвенго. Хлопець подорожував по Італії, Франції, Греції.

Багатий феодал Седрик вигнав сина з дому та позбавив спадку, тому що погляди батька й сина на державний устрій були розбіжними. Айвенго за роки мандрів добре навчився ховати свої справжні почуття під маскою байдужості. Хлопець вдягнувся бідним прочанином і невпізнаним пробрався до батьківського будинку. Там він зустрів вихованку Седрика — леді Ровену, яку кохав упродовж довгих років вигнання. Айвенго розуміє, що в житті батька мало що змінилося: Седрик такий же суворий та безкомпромісний.

Молодий лицар цінує перш за все людську порядність і щирість. Він не хоче поступатися своїми принципами та вважає, що влада феодалів повинна бути обмеженою. Айвенго також впевнений, що всі люди рівні перед Богом, тому хлопець рятує єврея Ісака від пограбування.

Молодий лицар не тільки справедлива людина, але ще й мужній воїн. На лицарському турнірі він чудово виглядав у своєму бойовому вбранні. На панцирі Айвенго був викарбований девіз: "Лицар без спадщини". Спритність, юнацька грація хлопця просто зачарували глядачів. Айвенго було присуджено нагороду перемо....

[ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ]К-ть переглядів: 3195


Мужні герої Вальтера Скотта (За романом "Айвенго") Шкільні твори


   
Схожі твори