Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Сервантес Мігель Шкільні твори / Життя та творча доля Мігеля Сервантеса де Сааведри Шкільні твори


Життя та творча доля Мігеля Сервантеса де Сааведри Шкільні твори      Життя та творча доля Мігеля Сервантеса де Сааведри

      І. Дитячі роки письменника. (Народився Мігель Сервантес 29 вересня 1547 р. в містечку Алькала-де-Енарес у родині збіднілого дворянина (гідальго), лікаря за професією. Письменник був четвертою дитиною в сім'ї, в якій, крім нього було ще три хлопчики та три дівчинки. Батько його належав до старовинного, але на час народження Мігеля занепалого дворянського роду, мати також була зі збіднілої дворянської сім'ї. Нужда змушувала сім'ю Родріго Сервантеса в пошуках заробітків, переїжджаючи з місця на місце, об'їхати чимало іспанських міст і сел.

Так уже в дитинстві Мігель ознайомився з істинним життям. Освіту Сервантес здобував спочатку в Вальядоліді в єзуїтській колегії, потім в Севільській єзуїтській школі та в Мадриді.)
      ІІ. Роки служби у мадридського кардинала Аквавіви. (Наприкінці 60-х років XVІ ст. сім'я Сервантеса украй розорилася, і Мігелю та його брату Родриго довелося самим заробляти собі на хліб. Мігель вступив на службу до надзвичайного посла Папи Пія П'ятого, кардинала Аквавіви. Разом із ним Сервантес 1569 р. залишив Мадрид і відбув до Риму. Там він мав змогу вивчати італійську мову, знайомитися з культурою італійського Відродження.)
      ІІІ. Солдат іспанської гвардії. (1571 р. Сервантес вступив до іспанської гвардії, яка на той час знаходилась в Італії. Під час служби в гвардії він бере участь в знаменитій морській битві з турецьким флотом під Лепанто (1571 р.), в якій був поранений в груди та ліву руку (в результаті поранення рука залишилася нерухомою). Після лікування Сервантес повертається на службу і бере участь в морській битві при Наварині (1572), по....

[ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ]К-ть переглядів: 1617


Життя та творча доля Мігеля Сервантеса де Сааведри Шкільні твори


   
Схожі твори