Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Сент-Екзюпері Антуан де Шкільні твори / Уславлення дитинства в творі А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц" Шкільні твори


Уславлення дитинства в творі А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц" Шкільні твори      Уславлення дитинства в творі А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц"

      І. Різнобічна обдарованість А. де Сент-Екзюпері. (А. де Сент-Екзюпері (1900 - 1944) - французький письменник, льотчик-професіонал. В дитинстві добре малював, грав на скрипці, в шість років почав писати вірші, казки.

Ще в дитинстві з захопленням креслив схеми різних машин.)
      ІІ. Уславлення дитинства в казці "Маленький принц".
      1. "Всі ми родом з дитинства". (Письменник неодноразово повторював, що саме в дитинстві формуються головні риси характеру людини і що безмірно щасливий той, хто завжди з радістю повертається до свого дитинства й хто на все життя зберіг уміння дивуватися всьому та добре дитяче ставлення до світу.)
      2. "Маленький принц" - казка для дітей та дорослих, які не втратили дитячу здатність фантазувати, поетично й довірливо сприймати навколишній світ. (Письменник у казці закликає дорослих зберігати в собі дитинство, тобто не втрачати здатності розуміти дітей, дивитися на світ чистими очима дитини. Більшість дорослих у творі - обмежені люди, для них існує лише ціна на речі. Вони не помічають краси та поезії навколишнього світу.)
      3. Життя Маленького принца на своїй планеті. (Планета головного героя була дуже маленькою. На ній знаходились три вулкани, які треба було щоранку прочищати, росла троянда, яку Маленький принц поливав. У Маленького принца не було друзів, він почував себе дуже самотнім.)
      4. Подорож у пошуках друга. (У пошуках друга Маленький принц побував на шести планетах. Ті, кого він там зустрічає, не можуть стати йому друзями, бо вони дуже "дорослі", обмежені люди: король без підданих, честолюбець, п'....

[ 1 ] - [ 2 ]К-ть переглядів: 1095


Уславлення дитинства в творі А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц" Шкільні твори


   
Схожі твори