Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Сент-Екзюпері Антуан де Шкільні твори / Подорож планетами разом із Маленьким принцом Антуана де Сент-Екзюпері Шкільні твори


Подорож планетами разом із Маленьким принцом Антуана де Сент-Екзюпері Шкільні твориОдного разу я відчув себе чарівником. Мені потрібно було виконати завдання із зарубіжної літератури й прочитати «Маленького принца». От і перевіримо мої магічні здібності.

— Раз, два, три! Маленький принц, будь ласка, прийди!

Я розплющив очі, здивувався й зрадів. Поруч зі мною стояв хлопчик, як на картинці в підручнику.

— У подорож? — запитав він. — Я знаю твоє бажання.

І допоможу. Моя планета знаходиться біля астероїдів 325, 326, 327, 329 і 330.

На першому астероїді король одразу сприйняв нас як підданих і то не дозволяв, то наказував позіхати. Король любив, щоб усе робилося тільки з його наказу. Правда, іноді накази його були розумні — як от про схід і захід сонця. Мені, як і Маленькому принцу, теж захотілося швидше покинути цю планету.

Хто ж на другій планеті? Честолюбець. У короля всі піддані, а в цього пихатого — усі шанувальники. Тікаймо далі.

Ми проминули планету пияка, навіть не повернувши туди. Навіщо? А от бізнесмен мене зацікавив, бо я й сам хочу бути бізнесменом. Але виявилося, що між королем, пияком і бізнесменом різниці майже немає: той просто випиває, а той просто володіє усім, що може побачити. «Ці дорослі таки незвичайні люди», — погодився я з Маленьким принцом.

У ліхтарника була та сама історія. Правда, він працював. Але робота ця була безглуздою. Планета крутилася все швидше, і йому доводилося щомиті гасити та запалювати ліхтар. Це добре, що він виконує наказ, але ж він зовсім забув про себе — не спить, не їсть.

— Давай відкладемо подорож до інших планет до наступного разу. Мені потрібно летіти на свою планету. На мене чекає моя троянда. Я обіцяв повернутися вчасно.

— Яка ж планета спод....

[ 1 ] - [ 2 ]К-ть переглядів: 1485


Подорож планетами разом із Маленьким принцом Антуана де Сент-Екзюпері Шкільні твори


   
Схожі твори