Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Сент-Екзюпері Антуан де Шкільні твори / Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері Шкільні твори


Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері Шкільні твориПритча Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» мені сподобалася тому, що я теж, як і французький письменник, хочу бути льотчиком. Сент-Екс (так звали його друзі) був дуже сміливим пілотом, він ніколи не кидав товаришів у небезпеці. Усі твори, які написав Екзюпері, про льотчиків. Я прочитав тільки «Маленького принца», але хочу прочитати й інші.

Казка «Маленький принц» дуже повчальна. На перший погляд, усе просто. Але в кожному розділі є якісь мудрі поради.

Вони філософські, бо мають декілька значень.

На першім астероїді жив король. Від нього я записав таку мудру пораду: «Від кожного треба вимагати тільки те, що він може зробити». Ще мені сподобалися вислови: «Лише серце добре бачить. Найголовнішого не побачиш очима». Лис відкрив Маленькому принцу просту таємницю: «Ти назавжди береш на себе відповідальність за тих, кого приручив». Маленький принц, побував на різних планетах. Він побачив, що скрізь є щось добре та щось погане. Маленький хлопчик сумував за своєю квіткою, бо він сам її виростив, вона була для нього рідною. Його планета — це його батьківщина. Кожен має жити там, де народився, і берегти свій дім, свою планету.

....К-ть переглядів: 974


Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері Шкільні твори


   
Схожі твори