Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Сент-Екзюпері Антуан де Шкільні твори / Мандруючи по світах (За казкою Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц") Шкільні твори


Мандруючи по світах (За казкою Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц") Шкільні твориФранцузькому письменнику й льотчику Антуану де Сент-Екзюпері довелося народитися в один рік із новим століттям. Саме XX століття відрізнялося від попередніх зовсім новим розумінням людини й мистецтва. Митці цього бурхливого періоду зосередили свою увагу на тому, як зробити з маленької людини насправді велику.

У казці "Маленький принц" Антуан де Сент-Екзюпері розповідає про вічні духовні цінності, які виявляються важливішими за справи буденного життя. Письменник зумів також розповісти про те, що потрібно серцю людини, про те, що робить її щасливою. Коли читаєш перші сторінки "Маленького принца", відчуваєш сум. Здається, ніхто так і не зрозумів малюнків льотчика де Сент-Екзюпері.

Самотній Маленький принц здається втіленням образу автора. Вони обидва загубилися в безкінечному Всесвіті. Навколо немає людей. Навколо пустеля. Але якби в цій пустелі були люди, то вони навряд чи звернули б увагу на самотнього дорослого або самотню дитину.

Маленький принц прилетів із невеличкого астероїда, який був його домом. "Прокинувшись уранці, приведи до порядку свою планету", — ось гасло Маленького принца. Письменник робить астероїд символом дому, вулкани — символом відповідальності, троянду — символом краси, а можливо, й жіночності.

Маленький принц покинув свій дім та зробив крок у невідомість, щоб відшукати сенс буття. Познайомившись із мешканцями кількох астероїдів, Маленький принц не знайшов ні друзів, ані відповідей на питання, що його хвилювали. Він побачив світ дорослих, де владарюють честолюбство, багатство, пиха. Душа Маленького принца прагнула краси, щирості в людських стосунках, взаєморозуміння в найширшому ....

[ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ]К-ть переглядів: 1805


Мандруючи по світах (За казкою Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц") Шкільні твори


   
Схожі твори