Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Сент-Екзюпері Антуан де Шкільні твори / Головні життєві цінності у казці Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» Шкільні твори


Головні життєві цінності у казці Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» Шкільні твориАнтуан де Сент-Екзюпері — надзвичайно цікава особистість. Він поєднав у одній особі відомого письменника і досвідченого льотчика. Антуан де Сент-Екзюпері — автор незвичайного твору — казки-притчі «Маленький принц». Казка повинна була допомогти людям краще зрозуміти одне одного, зблизитись, усвідомити цінність таких понять як любов, дружба, відданість, відповідальність...Герой казки — Маленький принц — подорожує планетами у пошуках друга і водночас із цікавості.

Його світ, світ маленького хлопчика, відрізняється від погляду дорослої людини на життя. Принц інакше дивиться на все, що його оточує, наївно, безпосередньо судячи про те, що відбувається.Подорож багато чому навчила хлопчика. Він зрозумів, що таке любов та дружба (навчила розумінню цих понять розлука з Трояндою та своєю планетою), дізнався, що таке відданість та відповідальність.Маленький хлопчик назавжди запам'ятав слова Лиса: «... ти завжди відповідальний за тих, кого приручив».Було б добре, якщо б усі люди керувалися законами, про які дізнався Маленький принц і якими керувався в житті.

....К-ть переглядів: 1742


Головні життєві цінності у казці Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» Шкільні твори


   
Схожі твори