Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Пушкін Олександр Шкільні твори / Тетяна — улюблена героїня О. С. Пушкіна Шкільні твори


Тетяна — улюблена героїня О. С. Пушкіна Шкільні твори

I. "Євгеній Онєгін" Пушкіна — роман, який мав найбільш сильний вплив на долю всієї російської літератури.

II. Тетяна — улюблена героїня О. С. Пушкіна.1.

Чарівний образ російської дівчини (відсутність будь-якої ідеалізації автором образу Тетяни — не красуня, із сільським ім'ям — і водночас глибока симпатія до своєї героїні: "Простите мне: я так люблю Татьяну милую мою!")

2. Життя Тетяни у сільському маєтку батьків (виросла в сім'ї тихою, боязкою дівчинкою, яка не любить гратися з подругами, здебільшого заглиблена в себе, у свої переживання; любов до природи, звичаїв народу; пристрасть до книжок: "Ей рано нравились романы, они ей заменяли все!.."; байдужість до інтересів сільських сусідів, звичка жити в уявному світі романів, "ніжна мрійниця").

3. Кохання Тетяни (кохання до Онєгіна, так разючо несхожого на інших знайомих молодих людей; лист до Онєгіна — палке щиросердне освідчення в коханні; прагнення краще зрозуміти людину, яку покохала — відвідування маєтку Онєгіна, читання його книжок).

4. Тетяна — світська дама у Петербурзі (зміна Тетяни зовнішня, а не душевна; ставлення усіх до неї з глибокою повагою; суворе виконання своїх обов'язків дружини і господині дома; образа на Онєгіна за його любовні переслідування; тверде рішення бути вірною дружиною своєму чоловікові).

5. Жінка з дивною душею — "вірний ідеал" поета (висока, щира шляхетність; сильно розвинуте почуття обов'язку; щирість почуття; вірність).

III. Моє ставлення до Тетяни.

....К-ть переглядів: 2048


Тетяна — улюблена героїня О. С. Пушкіна Шкільні твори


   
Схожі твори