Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Пушкін Олександр Шкільні твори / Роман Пушкіна "Євгеній Онєгін" - "енциклопедія російського життя" Шкільні твори


Роман Пушкіна "Євгеній Онєгін" - "енциклопедія російського життя" Шкільні твори      Роман Пушкіна "Євгеній Онєгін" - "енциклопедія російського життя"
      Роман "Євгеній Онєгін" займає центральне місце в творчості Пушкіна. Це його самий великий твір, найбагатший за змістом, найпопулярніший, який мав великий вплив на долю всієї російської літератури.
      "Євгеній Онєгін" писався протягом семи років. За цей час багато змінювалось і в Росії, і в самому Пушкіні. Всі ці зміни не могли не знайти відображення в тексті роману. Роман творився нібито "за ходом життя". З кожним новим розділом він все більше ставав схожим на поетичну хроніку російського життя, на його своєрідну поетичну історію.


      З точки зору Бєлінського, велике значення цьому твору Пушкіна надає те, що в ньому правдиво показана російська дійсність: "в "Онєгіні" ми бачимо поетично відтворену картину російського суспільства, взятому в одному із найцікавіших моментів його розвитку". Це робить роман історичним "в повному сенсі слова". І до цього пізніше Бєлінський додасть: "Онєгіна можна назвати енциклопедією російського життя і в вищій мірі народним твором".
      Читаючи роман "Євгеній Онєгін", весь час відчуваєш: це Росія, це написано російським поетом. У романі все неповторно російське: і картини природи, і звичаї, і персонажі, і, головне, та точка зору, з якої автор дивиться на ті чи інші події, на людей, на людські взаємини. Пушкін змальовує в романі в основному представників дворянського стану, їхнє життя в романі показано в першу чергу. Але це не заважає творові бути народним. Важливо не кого зображує письменник, а як зображує. Всі явища життя і всіх героїв Пушкін оцінює з загальнонародної точки зору. Саме цим і заслужив ром....

[ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ] - [ 4 ]К-ть переглядів: 1667


Роман Пушкіна "Євгеній Онєгін" - "енциклопедія російського життя" Шкільні твори


   
Схожі твори