Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / Перро Шарль Шкільні твори / Відгук на спектакль Харківського театру ляльок ім. Афанасьева "Попелюшка" Шкільні твори


Відгук на спектакль Харківського театру ляльок ім. Афанасьева "Попелюшка" Шкільні твориКазка на сцені театру — це двічі казково, тому що герої оживають перед твоїми очима. Особливо, коли поруч з акторами діють ляльки. Здається, що це фея та її учень, у яких вдома розмовляють плаття та капелюшки, дійсно викликали їх сюди, на ширму лялькової сцени.

Дещо втомлена від реального життя, мабуть, чимось ображена на неувагу людей, фея кидає своє чарівництво. Ні плаття, що сумують у шафі, ні вірний учень не примусять її взятися за чари. Тільки чиєсь лихо, як у справжньому житті, повертає її до людей. Чарівництво, як виявляється, є для глядачів не професією, не талантом, а просто спробою допомогти.Які незграбні й брутальні сестри Попелюшки: товста руда Фаншон і довгоноса Жавотта, яка настирливо-бридка її мачуха у позбавленому смаку пишному бальному вбранні! Попелюшка навіть у старенькому платтячку з численними латками миліша за них.

Як кумедно й весело збирають Попелюшку на бал фея та її учень!

Хоч "Попелюшка" — й відома казка, тому, здавалось би, не можна відступати від авторського тексту, проте на сцені ми бачимо нові епізоди. Це виправдано, бо у театральної вистави є ще автор — режисер. Він-то й вигадав, що не фея бере готового гарбуза для карети та пацюка й мишей для кучера і коней. Це учень, який не вивчив як слід магічних слів (чарівництво — теж важка й точна наука), створює замість карети гарбуза, замість коней — мишей, а потім фея його виправляє.

Який романтичний принц, закоханий у Попелюшку! Як чудово звучить старовинна мелодія танку і входить до неї бій курантів, що рахують останні щасливі бальні хвилини дівчини! Нехай бал тільки один, хоч у казці повинно бути обов'язково три святкових вечори, н....

[ 1 ] - [ 2 ]К-ть переглядів: 971


Відгук на спектакль Харківського театру ляльок ім. Афанасьева "Попелюшка" Шкільні твори


   
Схожі твори