Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Шкільні твори / О. Генрі Шкільні твори / Світ дитини та світ дорослих у творі О. Генрі "Вождь червоношкірих" Шкільні твори


Світ дитини та світ дорослих у творі О. Генрі "Вождь червоношкірих" Шкільні твори      Світ дитини та світ дорослих у творі О. Генрі "Вождь червоношкірих"
      
      О. Генрі (Вільям Сідні Портер) - один із найпопулярніших американських письменників. Герої його оповідань - прості американці: фермери і ковбої, авантюристи і клерки змальовані з надзвичайною теплотою і любов'ю. Твори О. Генрі сповнені непідробною правдою життя, завжди мають захоплюючий сюжет та несподівану розв'язку.
      Одна з новел О.

Генрі "Вождь червоношкірих" розповідає про незвичайне викрадення. Двоє друзів, сподіваючись розбагатіти, викрадають сина "найвиднішого з городян" Ебенезера Дорсета.
      Десятирічний Джонні був просто щасливий, коли його викрали. Нарешті, у його житті сталася подія! А то вже так набридло ходити до школи, шпурляти камінням у кошенят. Дома нудно, та й сусіди завжди незадоволені його іграми. А тут така свобода! Можна втілити в життя всі свої фантазії. Жити треба у печері, ночувати біля вогнища. Можна уявити себе Вождем Червоношкірих і панувати над старим мисливцем Генком та Зміїним Оком. Зі старого мисливця на світанку зняти скальп, а Зміїне Око спалити, коли зійде сонце. А коли ця гра набридне, можна уявити себе розвідником і проскакати дев'яносто миль на коні, за якого слугуватиме містер Білл. А ще цим незвичайно добрим і терплячим дорослим можна ставити безліч питань про все, що цікаво: "Чому дірка порожня? Як це так, що дорога йде в обидва боки, і чого трава зелена?" Не життя - а казка!
      Для двох дорослих людей, які сподівалися у такий нечесний спосіб легко заробити дві тисячі доларів, цей "ловкий справуночок" став неабияким іспитом.
      Чого тільки не довелося бідолашним Біллу та Сему ....

[ 1 ] - [ 2 ]К-ть переглядів: 1297


Світ дитини та світ дорослих у творі О. Генрі "Вождь червоношкірих" Шкільні твори


   
Схожі твори