Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Реферати / Реферати Реферати / Адам Міцкевич Реферат


Адам Міцкевич Реферат                                                             РЕФЕРАТ
    
                   На тему :
             Адам Міцкевич

     Адам Міцкевич  війшов в історію  польської і світової літератури, як геніальний поет і великий мислитель. Майбутній поет народився 24 Грудня 1798 року на хуторі Заосьє, біля Новогрудка, в сім'ї адвоката.                                      
     Рано  вративши батька, Адам Міцкевич ще з дитинства привчався до самостійного життя. В 1815 році поступає в Вільно, де був зачислений "казеннокоштним" студентом університета. Там  за допомогою професорів і вчителів вивчав різні науки, серед яких були найулюбленіші рідна і зарубіжна література, вітчизняна історія і античний світ. В1822 і 1823 році з допомогою близьких  друзів Міцкевич в Вільно видає два невеликих томника його "Поезій". За організацію і участь у пітпільних товариствах у 1824 р.

був висланий у віддаленні губерні Польщі, а згодом у Листопаді прибув до Петербургу,  звідки потрапив у Одесу де працював учителем  в Ришельєвському ліцеї. В Україні він залишався понад дев'ять місяців, постійно цікавлячись суспільним і культурним життям, фольклором та історією. Тут було написано більшість його сонетів, в тому числі "Кримських", балада  "Воєвода", "Дозор". У 1825 р. при переїзді на роботу у Москву у Харкові познайомився з відомим письменником Петром Гулаком-Артемовським, за рахунок чого вийшла балада "Пані Твардовська"на українській мові. В Москві Адам Міцкевич зайняв посаду чиновника канцелярії генерал-губернатора. Весною1826 р. поет знайомиться з членами журнала "Московскій телеграф", поетами і пись....

[ 1 ] - [ 2 ] - [ 3 ]К-ть переглядів: 2550


Адам Міцкевич Реферат


   
Схожі твори