Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Твори з мови / Твори з мови Твори з мови / Квітка-семикольорівка (Відгук про прочитану книгу з елементами переказу) Твори з мови


Квітка-семикольорівка (Відгук про прочитану книгу з елементами переказу) Твори з мовиКниги роблять наше життя яскравіше і цікавіше. А ще вони вчать нас любові, добру і сміливості.Одна з моїх улюблених книг — «Квітка-семикольорівка» Валентина Катаєва.У ній розповідається про дівчинку Женю, яка одного разу прожила дуже незвичайний день.Все почалося з того, що Женя на прохання мами пішла до магазину за бубликами. Дівчинка купила їх, але по дорозі всі бублики з'їв собака, за яким Женя чомусь погналася. Через якийсь час дівчинка зупинилася, і зрозуміла, що заблукала.

Тут їй допомогла добра старенька, яка подарувала їй чарівну квітку з 7 пелюстками різного кольору. Ця квітка могла виконувати бажання. Варто було тільки вимовити:Лети, лети пелюсткаЧерез захід на схід,Через північ, через південьПовертайся, зробивши круг.Лише торкнешся ти землі -Бути по-моєму звели!Женя спочатку погралася з 6 пелюстками, придумуючи різні незвичайні бажання: негайно повернутися додому з бубликами; зробити цілою розбиту мамину вазу; злітати на Північний полюс і повернутися звідти додому; зібрати всі іграшки світу, а потім повернути їх до магазинів.І лише сьома пелюстка допомогла хлопчикові Віті, з яким Женя познайомилася у дворі. Він кульгав, а пелюстка виконала бажання Жені: «Вели, щоб Вітя був здоровий!» І хлопчик видужав, а Женя зраділа і зрозуміла, що це і було найправильніше бажання. Адже з його допомогою Женя знайшла нового друга!

....К-ть переглядів: 909


Квітка-семикольорівка (Відгук про прочитану книгу з елементами переказу) Твори з мови


   
Схожі твори