Online
помічник школяра
Категорії
Популярне

Нечуй-Левицький Іван

Кайдашева сім'я (скорочено)

Стендаль Фредерік

Червоне і чорне (скорочено)

Де Сервантес Сааведра Міґель

Дон Кіхот (скорочено)

Скотт Вальтер

Айвенго (скорочено)
Нове
/ Твори з мови / Твори з мови Твори з мови / Заглянь у природу Твори з мови


Заглянь у природу Твори з мовиЗаглянь у природу
Кожного ранку я вибігаю до сусіднього парку на ранкову розминку. Здається, я знаю тут кожний куточок, кожне деревце й кущик, та щодня природа відкриває і дарує мені щось нове, прекрасне й незнане до цього.
Більш за все я люблю парк, що струшує з себе сон, ранньою весною. Все готове вибухнути новим життям, все давно прокинулося від зимового сну. Тепла, треба лише трішечки тепла! Як же давно не розвіюється хмарне небо, не виходить сонечко! Та ось одного ранку я прокидаюсь від яскравого світла, від теплих променів, що пестять мене. Збуджений передчуттям, я несусь до парку.
А там уже вирує свято! Я немов чую, як дихають дерева, як дзвенить у їхніх стовбурах й гілках сік.

Навіть пташки поводяться незвичайно: якось урочисто і натхненно. Я прощаюсь з парком, поспішаючи до школи, але знаю: завтра він буде ще прекраснішим, голоснішим від пташиного співу, яскравішим від якогось внутрішнього світла.
...Приходить літо. Зелений і заквітчаний, парк кожного ранку дарує мені свій черговий "сюрприз". Ось вперше розквітнув юний кущ бузини, а ця галявина раптом уся вкрилася рожевими квіточками (хоча минулого року їх було тут не більше десяти). А ось і старі знайомі - подружжя птахів на своєму гнізді; по їх заклопотаному вигляді я розумію, що нарешті вони дочекалися пташенят. Підходжу до перев'язаної берізки - і серце захлинається від радості - ожила! Минулого тижня чиясь безжалісна рука майже переломила її навпіл. Ми з братом, наклавши "шину", міцно перев'язали стовбурець. Мені здалося, що молода красуня-берізка вдячно щось мені прошепотіла, зворухнувши ще не зовсім міцним після травми листячком.
Восени парк засипає мене з....

[ 1 ] - [ 2 ]К-ть переглядів: 1185


Заглянь у природу Твори з мови


   
Схожі твори